marmikula@gmail.com     668 442 063

 

FHU ELMAR Marek Mikuła to profesjonalna chemia warsztatowa - Akemi, Auson, Noxudol, Sandexon, Nettuno

Środki antykorozyjne NOXUDOL
Zapraszam do współpracy
Warsztaty mechaniczne, warsztaty blacharsko-lakiernicze, firmy transportowe
Zapraszam do współpracy
Warsztaty mechaniczne, warsztaty blacharsko-lakiernicze, firmy transportowe

Oferujemy profesjonalne, najwyższej jakości, szwedzkie preparaty chemii warsztatowej. Nasze marki: Akemi, Auson, Noxudol to długotrwała ochrona pojazdu przed korozją. Pasty i żele Sandexon, Nettuno to dbałość o czystość i zdrowie twoich dłoni.

Akemi

Marka Akemi to uznany lider w branży chemii budowlanej i przemysłowej, oferujący wysokiej jakości produkty do konserwacji i pielęgnacji samochodów. Wśród gamy produktów Akemi znajdują się kleje, uszczelniacze, impregnaty i inne środki chemiczne, zaprojektowane specjalnie dla gałęzi motoryzacyjnej.

Auson

Auson to szwedzka marka specjalizująca się w produkcji środków antykorozyjnych, impregnatów, farb, lakierów oraz innych produktów ochronnych do zastosowań przemysłowych i konsumenckich. Marka ta ma bogatą historię sięgającą ponad 100 lat i cieszy się uznaniem klientów na całym świecie.

Noxudol

Noxudol to skandynawska marka specjalizująca się w produkcji wysokiej jakości środków antykorozyjnych i ochronnych. Marka ta jest znana ze swoich innowacyjnych rozwiązań, które zapewniają skuteczną ochronę przed korozją i rdzą.

Sandexon

Sandexon to marka specjalizująca się w produkcji past warsztatowych, przeznaczonych do skutecznego usuwania brudu, smaru i innych trudnych zanieczyszczeń z rąk pracowników warsztatów, mechaników i osób pracujących w przemyśle.

Nettuno

Marka Nettuno jest znana z wysokiej jakości produktów i przystępnych cen. Pasty i żele do rąk Nettuno to doskonały wybór dla osób, które szukają skutecznych i delikatnych
produktów do pielęgnacji rąk. Wszystkie pasty i żele do rąk marki Nettuno są przebadane dermatologicznie. Produkty Nettuno są wolne od szkodliwych parabenów, sztucznych barwników, i są przyjazne dla środowiska.

Zapraszam do współpracy:

  • warsztaty mechaniczne,
  • warsztaty blacharsko-lakiernicze,
  • bazy transportowo-sprzętowe

Sandexon  |  Akemi  |  Noxudol  |  Auson     Nettuno

Pracując na produktach Akemi, Noxudol, Auson szwedzkiego producenta masz gwarancję niezawodności i satysfakcji swoich klientów. Produkty Firmy Auson zajmują czołowe miejsca we wszystkich niezależnych testach w swoich segmentach. Jeżeli prowadzisz warsztat samochodowy, prowadzisz bazę transportowo-sprzętową, zajmujesz się sprzedażą artykułów motoryzacyjnych, jesteś dealerem samochodowym, stosujesz konserwacje przemysłowe lub jesteś dystrybutorem takich produktów, zapraszamy do podjęcia współpracy z nami.

Oferujemy także profesjonalne pasty i kremy BHP dla mechaników, lakierników oraz pracowników przemysłu. Nasze pasty, kremy i żele do mycia rąk firm Sandexon oraz Nettuno, są przebadane dermatologicznie. Zapewniają czystość skóry rąk i jej ochronę.

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2024 maszyna.net

Polityka prywatności | Cookies | Mapa strony
maszyna.net - skip containers, roll-on roll-off containers for hook-lift systems, excavator and crane accessories